0

LIGA ŠAMPIONA: Partizanova deca u finišu poklekla protiv Mađara

Objavljeno: 25.10.17 u 20:15

Vaterpolisti Partizana poraženi su na Banjic, u prvoj utakmici ovogodišnjeg izdanja Lige šampiona, od ekipe OŠC Budimpešte rezultatom 11:7 (2:4, 2:2, 2:1, 1:4).

Crno-bela mlađarija se dobro nosila sa iskusnijim rivalom sve do poslednje četvrtine utakmice, koju su gosti rešili u svoju korist sa ubeldjivih 4:1 i tako rešili susret u svoju korist.

Meč je prelomljen u poslednjih četiri minuta, kada su Mađari, pri vođstvu od 8:7, vezali tri uzastopna pogotka i tako konačn slomili otpor „žilavog“ domaćina.

Ekipu Partizana na ovom meču predvodio je Aleksandar Radovanović koji je postigao tri pogotka, dok je kod pobednika Balaž Erdelj postigao gol više.