The Best Of

VREMEPLOV: Nervozni Mirko Vučinić u epizodi – ‘Sad ću da te opsujem na balkanski način’ (VIDEO)

Objavljeno: 12.12.16 u 00:40

Crnogorski fudbaler je demonstrirao mentalitet sa Balkana u svom punom sjaju. I to u potpuno bezazlenoj situaciji.

U pitanju je bila utakmica Serije A između Juventusa i Katanije koja se igrala 18. februara 2012. godine. ‘Stara dama’ je na svom novom stadionu u Torinu bila apsolutni favorit, ali su gosti prvi došli do vođstva izrazito lepim golom Barientosa u četvrtom minutu.

VREMEPLOV: Ronaldo je plesao i pravio Simeonea smešnim, dok je Ćolo goreo od besa (VIDEO)

Već tada se uvukla nervoza u redove ‘bjanko-nera’ ali je već do poluvremena Andrea Pirlo u 23. minutu još jednim prelepim pogotkom smirio strasti na ‘Juventus areni’.

Dugo se čekao na gol za pobedu i on je stigao u 74. minutu preko Đorđa Kjelinija. Međutim, nervoza nije napustila Mirka Vučinića, koji je ulazio u šanse, ali ih promašivao kidajući živce i sebi i navijačima.

VREMEPLOV: Karlos Alberto i Deko su lansirali Murinja u legendu, a on je ‘pobedio’ svojom reakcijom (VIDEO)

Verovatno zato je i ‘pukao’ u 89. minutu, kada je njegov ‘balkanski mentalitet i bes’ osetio linijski sudija pored aut-linije.

U naizgled bezazlenoj situaciji na sredini terena, pri rezultatu 3:1 i samo nekoliko minuta pre kraja meča, Vučinićev bes je eskalirao, a pomoćni sudija je baš bio ‘počašćen’ teškim rečima…

(Izvor: youtube / JuventusSLO)