0

VATERPOLO: Srbija ubedljiva protiv Nemačke

Objavljeno: 06.12.16 u 21:33

U meču drugog kola grupe A Svetske lige, vaterpolisti Srbije odneli su pobedu nad reprezentacijom Nemačke – 15:9.

O tome koliko je naš tim bio ubedljiv možda najbolje govori i to što je Srbija dobila sve četiri četvrtine.

Posle prvih osam minuta, naš tim je imao tri gola prednosti – 4:1, što je do poluvremena naraslo na 7:3.

Taj trend je nastavljen i u drugom poluvremenu, pa je dobra igra u napadu našeg tima donela čak osam golova, uz šest primljenih i ubedljiv trijumf nad Nemcima.

U drugom meču naše grupe, Rumunija je savladala narednog rivala Srbije, Slovačku, 12:10.

Meč sa Slovacima na programu je u Slovačkoj 10. januara naredne godine.