1

TRL: Partizanu samo bod u Kragujevcu

Objavljeno: 31.01.16 u 21:20

U meču 12. kola Triglav regionalne lige vaterpolisti kragujevačkog radničkog i Partizana podelili su bodove odigravši 7:7 (2:4, 3:1, 1:1, 1:1).

Imali su gosti iz Beograda dva gola viška posle prve četvrtine, ali su domaći već do poluvremena izjednačili.

samo po jedan gol na obe strane viđen je u poslednje dve deonice, a da maler bude veći za Partizan pobedu su ispustili na 11 sekundi pre kraja utamice kada je Nikola Tomašević poravnao na 7:7.

Tomašević je ujedno bio najefikasniji u ekipi radničkog sa dva pogotka, dok je na drugoj stani isti učinak imao Mateja Asanović.

Partizan je četvrti na tabeli sa 20 osvojenih bodova, dok je Radnički skupio samo šest i trenutno je na osmom mestu odnosno bolji je samo od Vojvodine i Crvene zvezde.