»Tag:nemanja mirosavljev

nemanja mirosavljev

Zlato za Mirosavljeva

| 29. maja 2013. 14:23|0 komentara

Srpski reprezentativac u streljaštvu Nemanja Mirosavljev osvojio je zlatnu medalju na Svetskom kupu u Minhenu u dispciplini malokalibarska puška - trostav, 50 metara. Mirosavljev je u finale ušao kao petoplasirani (1.165 krugova), ali je već na startu borbe za medalje istakao kandidaturu za najviši plasman pošto je posle klečećeg i ležećeg stava zauzimao prvo mesto,

29. maja 2013. 14:23

Mirosavljev sedmi na Svetskom kupu

| 27. maja 2013. 13:08|0 komentara

FOTO: STARSPORT Srpski reprezentativac u streljaštvu Nemanja Mirosavljev osvojio je sedmo mesto na Svetskom kupu u Minhenu u disciplini vazdušna puška 50 metara pošto je u finalnoj seriji eliminisan posle 10. hica. Srbin je i do samog finala stigao kao sedmoplasirani pošto je u kvalifikacijama imao rezultat od 622,4 kruga Preostala dva srpska

27. maja 2013. 13:08

Mirosavljev doneo novu medalju Srbiji

| 9. apr 2013. 10:29|0 komentara

Srpski strelac Nemanja Mirosavljev osvojio je bronzanu medalju na Svetskom kupu u Čangvonu pošto je u disciplini puška-trostav 50 metara zauzeo treće mesto. Mirosavljev je u finale ušao sa najboljim rezultatom jer je sa 120 metaka upucao 1162 kruga. Međutim, kako se prema novim pravilima u strečjaštvu u finalu kreće od nule srpski strelac nije

9. apr 2013. 10:29

Strelci bez finala trećeg dana Svetskog kupa

| 6. apr 2013. 16:20|0 komentara

Srpski strelci, Nemanja Mirosavljev, Damir Mikec i Andrija Zlatić, koji se takmiče na Svetskom kupu u Čangvonu u Južnoj Koreji trećeg dana nisu imali previše uspeha pošto nijedan od njih trojice nije uspeo da se plasira u finale. Najbliži plasmanu u završnu fazu takmičenja bio je Damir Mikec koji je u disciplini vazdušni pištolj (10m)

6. apr 2013. 16:20

Mirosavljev šesti, Zlatić i Mikec bez finala

| 4. apr 2013. 13:49|0 komentara

FOTO: STARSPORT Srpski strelac Nemanja Mirosavljev osvojio je šesto mesto na Svetskom kupu u Čangvonu (Južna Koreja) u disciplini vazdušna puška. Mirosavljev je osnovni deo takmičenja završio na osmom mestu (622 kruga), a u finalu je plasman popravio za još dve pozicije pošto je u završnici eliminisan treći po redu. Prvo mesto pripalo

4. apr 2013. 13:49