»Tag:Biatlon

Biatlon

ZOI: Francuz osvojio zlato u biatlonu

| 18. feb 2018. 19:10|0 komentara|Beta

Francuski takmičar Martin Furkad osvojio je danas zlatnu medalju u biatlonu, masovni start na 15 kilometara na Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu.

18. feb 2018. 19:10

BIATLON: Sprint i zlato pripali Kukalovoj

| 10. feb 2017. 18:45|0 komentara|HotSport, Beta

Čehinja Gabrijela Kukalova osvojila je zlatnu medalju u sprint trci na 7,5 kilometara u biatlonu na Svetskom prvenstvu u austrijskom Hohfilcenu.

10. feb 2017. 18:45

BIATLON: Uspeh Srpkinje u Češkoj

| 2. feb 2017. 20:05|0 komentara|Beta

Reprezentativka Srbije u biatlonu Maida Drndić zauzela je danas 34. mesto u individualnoj trci na 12,5 kilometara na Evropskom juniorskom prvenstvu u češkom Novem Mestu.

2. feb 2017. 20:05

ZIMSKE ČAROLIJE: Srpski biatlonci otvorili sezonu

| 1. dec 2015. 9:10|0 komentara|Tanjug

Reprezentativci Srbije u biatlonu nastupili su na otvaranju ovogodišnje sezone Evropa kupa u švedskom ski centru u Idreu i zabeležili dobre rezultate u trci sprinta na 10 kilometra.

1. dec 2015. 9:10

BIATLON: Problemi zbog dopinga

| 13. dec 2014. 13:33|0 komentara

Potpredsednik Međunarodne bijatlonske unije (IBU) odstupio je privremeno sa te funkcije dok traju optužbe da je svom sinu omogućio da nabavi doping.

13. dec 2014. 13:33

Petrović: Zadovoljan sam uslovima u Sočiju

| 5. feb 2014. 21:02|0 komentara

Srpski biatlonac Milanko Petrović, koji će prvi nastupiti u Sočiju, 8. februara u 18:30 časova (po lokalnom vremenu) u trci sprinta na 10 kilometara zadovoljan je uslovima u Sočiju. “Ove Igre su, što se biatlona tiče, mnogo bolje organizovane od prethodnih. Staza je odlična, zadovoljan sam svojim trčanjem, ali i gađanjem. Staza je lakša nego

5. feb 2014. 21:02

Petrović 14. u Češkoj

| 30. jan 2014. 18:01|0 komentara

Reprezentativac Srbije, Milanko Petrović, zauzeo je 14. mesto u individualnoj trci na 20 kilometara na Otvorenom prvenstvu Evrope u biatlonu, u češkom Novem Mestu. Petrović je stazu prešao za 55 minuta, 56 sekundi i dve desetinke, a borba za medalje mu je izmakla zbog pet promašaja. Najbrži je bio Andrejs Rastorgujevs iz Letonije, rezultatom 52 minuta,

30. jan 2014. 18:01

Surova smrt Olene Demidenko

| 21. juna 2013. 18:34|0 komentara

Bivša ukrajinska bijatlonka Olena Demidenko pronađena je izbodena na smrt u Ukrajini i policija još traga za ubicom, saopštili su lokalni mediji. Telo dvadesetosmogodišnje sportistkinje pronađeno je na stepenicama zgrade u kojoj je živela u Hlukivu, saopštila je portparol policije Elvira Biganova. Demidenko se takmičila na dva šampionata Evrope i bila je šesta sa štafetom

21. juna 2013. 18:34