»Tag:Ana Bjelica

Ana Bjelica

TERZIĆ: Holanđanke su favorit za tron

| 18. okt 2018. 16:47|0 komentara|HotSport

Odbojkašice Srbije pokušaće da predvođene Zoranom Terzićem preko Holandije prođu u finale Svetskog prvenstva koje se igra u Japanu.

18. okt 2018. 16:47

ANA BJELICA: Veliki je uspeh dobiti sve tri utakmice sa 3:0

| 25. maja 2017. 19:18|0 komentara|HotSport, Beta

Srpska odbojkašica Ana Bjelica ocenila je posle današnje pobede nad Kiprom da je ženska reprezentacije pokazala superiornost i znatno veći kvalitet od svih rivala u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo.

25. maja 2017. 19:18

POZOVI SRPKINJE ZA TITULU: Hemik ponovo prvak Poljske

| 14. maja 2015. 21:42|0 komentara

Hemik Police, za koji igraju Maja Ognjenović, Ana Bjelica, Stefana Veljković i Sanja Malagurski, osvojio je drugu uzastopnu titulu prvaka Poljske. Hemik je u finalnoj seriji, sa 3:1 u pobedama, savladao Atom Trefl Sopot.

14. maja 2015. 21:42

Bjelica: Želimo maksimalan učinak drugog vikenda GP

| 4. avg 2014. 17:34|0 komentara

Selektor ženske odbojkaške reprezentacije Srbije Zoran Terzić se nada da će njegove izabranice i drugog vikenda Gran Prija ostvariti dobre rezultate. – Nama ostaje cilj da iz utakmice u utakmicu igramo bolje, da dižemo nivo igre i naravno pobeđujemo. Bio bih zadovoljan da imamo isti bodovni saldo u Turskoj, kao i u Koreji – rekao je

4. avg 2014. 17:34

Kup Poljske za Ognjenović i Bjelicu

| 10. mar 2014. 17:54|0 komentara

Poljski odbojkaški klub Hemik Police, za koji nastupaju Maja Ognjenović i Ana Bjelica, osvojio je Kup te zemlje pobedom nad Mušinjankom od 3:0, po setovima 25:15, 27:25,25:17. FOTO:STARSPORT Reprezentativka Srbije, Maja Ognjenović proglašena je za najboljeg tehničara, a Ana Bjelica je ponela titulu najboljeg napadača. Za MVP finalnog turnira izabrana je Ana Verblinska.

10. mar 2014. 17:54

Odoše Zvezdini kapiteni

| 24. maja 2013. 19:48|0 komentara

Odbojkaški klub Crvena zvezda ostao je bez kapitena i muške i ženske sekcije. Mihajlo Mitić je potpisao ugovor sa ekipom Sir Safeti iz Peruđe, dok je Ana Bjelica otišla u Poljsku gde će nastupati za ekipu Hemik Police. Tako je odbojkaški klub Crvena zvezda koji je ove godine osvojio čak pet trofeja ostao bez svojih

24. maja 2013. 19:48

Bjelica: Dokazale smo da smo najbolje

| 26. apr 2013. 21:48|0 komentara

Odbojkašice Crvene zvezde osvojile su titulu šampionki Srbije u odbojci pošto su u petom odlučujućem meču savladale odlične odbojkašice Spartaka sa 3:1. Kapiten crveno - belih Ana Bjelica bila je presrećna zbog postignutog uspeha i istakla je da je bilo potrebno snage za ovakav podvig. "Presudio je kvalitet i mirnoća tokom drugog i trećeg seta.

26. apr 2013. 21:48