»Tag:Ana Bajić

Ana Bajić

NASTAVLJA SE ŽETVA MEDALJA: Novi uspesi srpskih tekvondo reprezentativaca

| 27. sep 2014. 21:23|0 komentara

Reprezentativci Srbije u tekvondou Draško Jovanov i Ana Bajić osvojili su večeras zlatne medalje na prvenstvu Evrope za mlađe seniore u Insbruku, prenosi Tanjug. FOTO: STARSPORT Bajićeva se takmičila u kategoriji do 73 kilograma. Na startu EP Bajićeva je savladala špansku takmičarku Paru sa 2:0, zatim Nemicu Brendl (13:1), u polufinalu je bila bolja Francuskinje

27. sep 2014. 21:23

Milici Mandić bronza u Kini

| 4. jula 2014. 19:36|0 komentara

Milica Mandić je osvojila bronzanu medalju na Grand priju, pozivnom turniru kategorije G4, koji je održan u u gradu Suzhou, i tako obezbedila nove bodove za svetsku listu i trku ka Riju 2016. Olimpijska šampionka iz Londona savladala je Nemicu Meldu Akcan sa 6:2, zatim Kineskinju Dongua Li 3:2, da bi u četvrtfinalu pobedila izuzetno nezgodnu

4. jula 2014. 19:36

Milica i Ana na turniru u Kini

| 2. jula 2014. 15:19|0 komentara

Reprezentativke Srbije u tekvondou Milica Mandić i Ana Bajić učestvovaće od 4. do 6. jula na Gran priju u Kini.  FOTO: STARSPORT Na turniru u Suzhou takmičiće se 32 najbolja borca, a prvi put osim medalja i sertifikata, biće uručivane i novčane nagrade.Obe reprezentativke završne pripreme odradile su na Galebovom letnjem kampu u Vrnjačkoj banji.Posle

2. jula 2014. 15:19

Ana Bajić donela Srbiji prvu medalju na EP

| 2. maja 2014. 18:25|0 komentara

Reprezentativka Srbije u tekvondu Ana Bajić osvojila je danas bronzanu medalju u kategoriji do 73 kilograma na Evropskom prvenstvu u glavnom gradu Azerbejdžana, Bakuu.  Ona je u prvom kolu bila bolja od Nemice Katarine Vajs 7:3, dok je u borbi za medalju savladala Francuskinju Gledis Epangue sa 9:6. Ipak, u polufinalu Britanka Bjanka Walkden bila

2. maja 2014. 18:25

Mandićeva i Bajićeva bronzane na turniru u Dubaiju

| 21. feb 2014. 19:30|0 komentara

Reprezentativke Srbije u tekvondou, Milica Mandić i Ana Bajić, osvojile su bronzane medalje na turniru serije G1 Fujeira u Ujedinjenim Arapskim Emiratima. Mandićeva je u kategoriji do 73 kilograma kao prvi nosilac bila slobodna na startu takmičenja, dok je u polufinalu poražena od predstavnice Holandije sa 1:0. Ostaje uteha da je Mandićeva trećim mestom u

21. feb 2014. 19:30

Srpske tekvondo šampionke na Gran priju u Mančesteru

| 11. dec 2013. 16:24|0 komentara

Olimpijska šampionka u tekvondou Milica Mandić i bronzana sa Svetskog prvenstva u Meksiku Ana Bajić učestvovaće na finalnom turniru Gran prija, koji će se narednog vikenda održati u Mančesteru. Mandićeva je postavljena za trećeg nosioca, iza Francuskinje Grafove i Ruskinje Ivanove, dok je Bajićeva na 26. mestu. Obe reprezentativke boriće se u kategoriji preko 67 kilograma i

11. dec 2013. 16:24