OVO MENJA VELIKI BROJ PLANOVA ZVEZDE: Deki odvodi stub odbrane crveno-belih!
Fudbalski klub Crvena zvezda mogao bi da ostane ove zime bez centralnog beka Aleksandra Dragovića pošto je sve izvesniji njegov odlazak u italijansku Sampdoriju, navodi uvek pouzdani Đanluka di Marcio.
Прикажи ову објаву у апликацији Instagram
Naime, Sampdoria je os početka sezone osvojila svega šest bodova i popularnom Dekiju su počanja neophodna kako bi postao konkurentan u borbi za opstanak. Navodi se kako presudan faktor može biti to što je duo već sarađivao ranije.
[display-posts taxonomy=“post_tag“ tax_term=“crvena zvezda“ image_size=“full“ posts_per_page=“4″ exclude_current=“true“ title=“NAJNOVIJE VESTI O CRVENOJ ZVEZDI:“]
Dragović je leta 2021. godine pojačao crveno-bele, tada je došao iz Leverkuzena, a u međuvremenu je igrao dve grupne faze Lige Evrope sa atuelnim šampionom Srbije, uz osvojenu duplu krunu.
Deki ostavi se corava posla nije on igrac za 2 ligu
Deki nikad,ali nikad,ne bi odveo igraca koji Zvezdi treba a bez dogovora sa klubom! Tako da…
Da ostavice ligu sampiona i otici u drugu ligu italije aj ne pisite ovakve stvari