Evropske lige Fudbal Top News
10:04 23.08.2022.

ALEGRI KRITIKOVAO VLAHOVIĆA: Mora da bude malo mirniji kada mu dođe lopta! (FOTO)

Foto: Twitter/@juventusfc

Juventus je u jučerašnjoj utakmici drugog kola Serije A, remizirao sa Sampdorijom bez pogodaka, a Masimilijano Alegri bio je razočaran zbog dva „prosuta“ boda.

Mogli smo videti sinoć Filipa Kostića u prvih 11, koji je zajedno sa Dušanom Vlahovićem napao Sampdoriju, međutim nisu crno-beli iz Torina uspeli da zatresu mrežu gola Sampdorije i kući se vratili sa samo jednim bodom.

Nakon „kiksa“ svoje prve utiske izneo je i šef stručnog štaba Stare dame.

„Imamo dva meča u kojima smo sačuvali mrežu ove sezne. Sampdorija je igrala odlično u prvom poluvremenu, mi smo imali veliku šansu na kraju ali ne smemo da odustanemo. To se desilo i protiv Sasuola, trčali smo unazad, šteta jer smo ispustili dva boda“ započeo je Masimilijano Alegri, a zatim je kritikovao srpskog reprezentativca.
[display-posts taxonomy=“post_tag“ tax_term=“Dušan Vlahović“ image_size=“full“ posts_per_page=“3″ exclude_current=“true“ title=“MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:“]

„Nismo igrali dobro u prvom poluvremenu. Dušan je bio bolji u drugom i samo mora da bude malo mirniji kada mu dođe lopta“ rekao je trener Juventusa, koji je istakao da njegovom timu fale Pol Pogba i Federiko Kijeza, a u njima vidi glavne adute za osvajanje Skudeta.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...