Evropske lige Fudbal The Best Of Transferi
12:49 05.07.2018.

POSLE SVEGA: Šaćiri postaje saigrač reprezentativca Srbije? (FOTO)

FOTO: STARSPORT

Ako je Šaćiri patriotski orijentisan, šta se tek može reći za Srbina koji bi ga dočekao u novom klubu.

Đerdan Šaćiri bio je nosilac igre Stouka, ali je taj tim ispao iz Premijer lige i sada je u potrazi za novim klubom. Spominjalo se da ga Jirgen Klop eventualno vidi na ‘Enfildu’, a sada se, prema pisanju medija na ‘ostrvu’, u trku uključio još jedan engleski velikan.

Naime,  Žoze Murinjo traži desnog krilnog igrača. Prva želja mu je Vilijan iz Čelsija, ali bi on mogao da bude nemoguća misija, što se za Šaćirija nikako ne može reći.

‘San’ piše da bi švajcarski reprezentativac koštao oko 12.000.000 funti, a navodno ga je ‘kupio’ nastupom na Mondijalu u Rusiji i golom koji je dao Srbiji u drugom kolu grupne faze.

Već je poznato da je Murinjo navijao za Švajcarsku da bi, kako je naveo, Nemanja Matić pre ispao i mogao više da odmori za novu sezonu.

Upravo će se Matiću najmanje dopasti da svlačionicu deli sa igračem koji ga je mesecima unazad provocirao i pokazivanjem ‘albanskog orla’ proslavio gol za pobedu nad Srbijom u 90. minutu.

0
0

Komentar(1)

  1. Milos каже:

    Pa ovaj debeli nije ni za albansku reprezentaciju.

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...