Fudbal Evropske lige
23:43 06.01.2018.

BIĆE ŽESTOKO: Konte poručio Murinju: ‘Raspravićemo sve u sami u sobi’

Odavno je poznato da ne cvetaju ruže na relaciji Antonio Konte – Žoze Murinjo.

Još jednom se poslednjim izjavama rasplamsala vatra među menadžerima u Premijer ligi.

Ovoga puta je lopta na strani italijanskog stručnjaka koji nije bio uopšte blagonaklon prema svom kolegi. Trener Čelsija je proučio Murinju da će sve svoje probleme rešiti lice u lice, kada budu sami.

– Kada pričaš takve stvari o kolegi, mali si čovek. Bio je mali, i sada je i biće, to svi znaju, dovoljno je pogledati kako se ponašao kroz karijeru. Ali, sve što imam raspraviću u sobi sam sa Murinjom, malim čovekom, kada budemo igrali jedan protiv drugog, rekao je Konte.

Sve je počelo tako što je u jednoj od izjava Žoze Murinjo rekao kako je Konte, međuostalom, tokom svoje karijere čak i nameštao utakmice, pa je Konte burno odreagovao danas.

– Sećate se kako je ismevao Ranijerija, šta je sve pričao za čoveka, lagao kako ne zna engleski posle pet godina na ostrvu, a onda kada su smenili Ranijerija u Lesteru, nosio je dres sa njegovim imenom. Eto, o kakvom čoveku pričamo, dodao je Italijan.

0
0

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...