0

Hetafe šokirao Valensiju

Objavljeno: 30.03.14 u 23:13

Fudbaleri Valensije su nakon preokreta poraženi od Hetafea sa ubedljivih 3:1 i to na domaćem terenu.

Hetafe

Domaći tim je poveo već u šestom minutu preko Vargasa ali su za samo tri minuta gosti preokrenuli rezultat. U 25. minutu mrežu je pogodio Lafita a u 27. strelac je bio Marika za 2:1 za gostujući tim.

U finišu meča pobedu gostiju potvrdio je Pedro Leon golom u 88. minutu za konačnih 1:3.

Valensija je tako ostala na deobi osmog mesta sa Espanjolom, oba tima imaju po 40 bodova iz 31 meča, dok je Hetafe stigao do 16. pozicije sa 31 osvojenim bodom.

U subotu su odigrana četiri meča, Barselona je u gostima savladala Espanjol, Sevilja je poražena od Selte, madridski Atletiko je nakon preokreta povratio vodeće mesto na tabeli, dok je Real deklasirao Rajo Valjekano.

Ranije danas Valjadolid je slavio u derbiju začelja, dok su Osasuna i Sosijedad podelili bodove kao i Viljareal i Elče.