0

BEZ POBEDNIKA U BEOGRADSKOM DERBIJU: Čukarički ponovo ostao bez bodova, meč obeležio sin Vladana Milojevića! (VIDEO)

Objavljeno: 16.03.24 u 18:38

Uspeo je Nemanja da za svega tridesetak sekundi u igri dobije crveni karton

Fudbalski klubovi Voždovac i Čukarički su odigrali 1:1 na krovu tržnog centra u meču 26. kola Superlige Srbije.

To znači da „brđani“ i dalje čekaju naredno kolo na istoj poziciji kao što su čekali i ovo – na petom mestu.

Golgetersku formu je nastavio Luka Adžić, koji je bio strelac dva puta iz kornera u prethodnom meču (protiv Spartaka), a ovog popodneva je postigao gol za vođstvo gostiju u 45. minutu.

U drugom poluvremenu, Voždovac je zaigrao mnogo bolje u poređenju sa prvim delom utakmice, bio je angažovaniji i agresivniji, što im se isplatilo.

Gol za „zmajeve“ postigao je Vladimir Miletić u 69. minutu.

Jedan od zanimljivijih trenutaka desio se u 93. minutu.

Tada je Nemanja Milojević ušao u igru za goste, ali je bio primoran da napusti teren već posle trideset sekundi. Zbog oštrog i nepažljivog starta sa dve noge nad igračem Voždovca, sin Vladana Milojevića je dobio direktan crveni karton.