0

VEĆ VIĐEN POTEZ: Luka Adžić nije prvi kome su dva gola iz kornera pošla za rukom! (VIDEO)

Objavljeno: 13.03.24 u 10:10

Maestralan potez igrača ‘Brđana’.

Fudbaler Čukaričkog, Luka Adžić juče je privukao veliku pažnju nakon što je na utakmici protiv Spartak Subotice pošto je postigao dva gola iz kornera. Međutim, on nije jedini kome je ovo pošlo za rukom. Naime, to je prvi put viđeno na srpskim terenima davne 1999. godine kada je as Vojvodin, Vladimir Mudrinić uradio isto.

Igralo se 19. kolo, a Novosađani su ubedljivim rezultatom pobedili Radnički Kragujevac sa 8:1, Mudrinić je u roku dva minuta (u 74. i 76. minutu) isto toliko puta postigao pogodak iz ugla. Ovaj igrač Vojvodine je bio specijalista za ovakve poteze, pošto je te takmičarske godine isto uradio i protiv Mogrena iz Budve.