BAJERN IDE U AMBIS: Asano protagonista preokreta Bohuma! (VIDEO)

Objavljeno: 18.02.24 u 20:19

Bajern se ovim porazom verovatno oprostio od titule

Fudbaleri Bohuma savladali su Bajern rezultatom 3:2 u meču 22. kola Bundeslige.

Meč koji je možda i odlučio pitanje šampiona u Nemačkoj, s obzirom na to da je Bajer sada usamljen na vrhu sa osam poena prednosti na 12 mečeva do kraja.

Tim iz Minhena je posle poraza protiv „farmaceuta“ poražen i u Ligi šampiona u duelu sa Laciom, a Tomas Tuhel se nadao da će na ovom gostovanju prekinuti tu seriju.

Bajern je dobro ušao u meč i poveo golom Musijale u 14. minutu.

Bohum je preko bivšeg igrača Partizana Asana u 38. i Šloterbeka u 44. minutu već do poluvremena preokrenuo rezultat.

Odlučujući momenat desio u 78. minutu.

Upamekano je dobio crveni karton, a Stoger sa penala duplirao prednost domaćina.

Bajern je do kraja uspeo samo da smanji golom Kejna u 87. minutu.

Fudbaleri Frajburga remizirali su sa ekipom Ajntrahta rezultatom 3:3, u okviru 22. kola Bundeslige.

Bolje su gosti otvorili meč i poveli u 27. minutu preko Marmuša, međutim nakon tri minuta Frajburg je izjednačio preko Dona.

Nakon pet minuta, ponovo je poveo tim iz Frankfurta golom Knaufa, ali je u nadoknadi prvog poluvremena, Grifo sa penala ponovo poravnao.

Ponovo je Knauf doneo prednost ekipi Ajntrahta u 72. minutu, da bi konačnih 3:3, postavio Gregorič, pogotkom u 90. minutu susreta.

Ovim remijem, Ajntraht je ostao na šestom mestu sa 33 boda, dok je Frajburg na osmoj poziciji sa četiri boda manje.