0

VELIKI PREOKRET MANČESTER JUNAJTEDA: Aston Vila bacila ‘Crvene đavole’ u nokdaunu, ali se domaćin ‘digao iz pepela’! (VIDEO)

Objavljeno: 26.12.23 u 23:50

Neverovatan preokret.

Večeras smo na ‘Teatru snova’ mogli da ispratimo jedan neverovatan meč. Mančester junajted je dočekao ekipu Aston Vile i tom prilikom je slavio sa 3:2, ali na kakav način!

Nakon 25 minuta utakmice, Aston Vila vodila je sa 0:2. Prvo je precizan bio MekGin, da bi potom pogodio i Dendonker. Mirisalo je sve na debakl domaćina i potencijalni otkaz Ten Hagu, ali drugo poluvreme donelo nam je drugi Mančester junajted.

Prvo je na 1:2 smanjio Garnačo na asistenciju Rašforda, da bi u 70. minutu utakmice rezultat poravnao isti strelac. Konačnih 3:2, postavio je svojim prvim pogotkom u Premijer ligi, dugo čekani Rasmus Hojlund, čim je započeto veliko slavlje na ‘Old Trafordu’!