0

ČEKIĆARI IŠAMARALI CRVENE ĐAVOLE: Onanine greške skupo koštale Junajted! (VIDEO)

Objavljeno: 23.12.23 u 16:20

Ovom pobedom, ekipa Vest Hema se popela na šestu poziciju na tabeli

Fudbaleri Vest Hema ostvarili su važnu pobedu, savladavši Mančester junajted rezultatom 2:0 u meču 18. kola Premijer lige.

Prvo poluvreme proteklo je bez golova, ali drugi deo igre doneo je uzbuđenje za navijače Vest Hema. Džerad Boven postigao je prvi gol u 72. minutu nakon odlične kombinacije sa Lukasom Paketom. Brazilski napadač asistirao je majstorskom dubinskom loptom, a Boven je iskoristio odbijenu loptu i poslao je iza leđa golmana Onane

Samo šest minuta kasnije, Mohamed Kudus iskoristio je grešku Kobija Meinoa i duplirao prednost Vest Hema.

Ovom pobedom, ekipa se popela na šestu poziciju na tabeli, prestigavši Brajton, Mančester junajted i Njukasl. U narednom kolu, Vest Hem će se suočiti sa Arsenalom u gostima, dok će Mančester junajted dočekati Aston Vilu. Pritisak na Junajted i njihovog menadžera Erika Ten Haga se nastavlja, dok Vest Hem pokazuje ambicije za višim plasmanom u ligi.