0

TEŠKO BRUKANJE BAJERNA: Ajntraht ponizio vladara nemačkog fudbala! (VIDEO)

Objavljeno: 09.12.23 u 19:11

Jedan od bolnijih poraza Bavaraca u poslednjih nekoliko godina

Fudbaleri Bajerna iz Minhena doživeli su težak poraz u duelu sa ekipom Ajntrahta iz Frankfurta, gde su ponizili bavarski gigant rezultatom 5:1. Ova neočekivana i ozbiljna potresaćačka pobeda Ajntrahta iznenađujuće je stigla na domaćem terenu.

Već u 12. minutu utakmice, Marmuš je postigao prvi gol, signalizirajući ranjivost Bajernove odbrane. Dina Ebimbe se brzo pridružio partiji i dodao drugi gol u 31. minutu, dok je Larson u 36. minutu podigao prednost na impresivnih 3:0.

Bajern je pokušao povratak, a Jozua Kimih je postigao gol pred sam kraj prvog poluvremena, donoseći rezultat na 3:1.

Ipak, drugo poluvreme donelo je još veći šok za Bajern, jer je Ebimbe postigao drugi gol u 49. minutu, a Knauf je potvrdio dominaciju Ajntrahta postavljajući konačan rezultat od 5:1 u 60. minutu.