0

TADIĆ I DŽEKO VODE FENER KA TITULI: Balkanski duo za ubedljivu pobedu i lidersko mesto! (VIDEO)

Objavljeno: 04.12.23 u 21:22

Lidersko mesto je njihovo.

Fudbaleri Fenerbahčea su večeras na svom stadionu dočekali ekipu Sivaspora, u okviru 14. kola turskog šampionata. Ubedljiva partija domaćina, uz sjajnu igru Džeka i Tadića, bila je dovoljna za pobedu od 4:1.

Poveo je Fenerbahče već u 17. minutu utakmice, kada je Šimanski iskoristio asistenciju kapitena našeg nacionalnog tima. Pre odlaska na odmor Irfan Čan je poduplao prednost svog tima.

Nadu gostima doneo je Manaj u 50. minutu utakmice, ali je i dalje bilo jasno da je Fener dosta bolji tim. To su pokazali i u 68. minutu kada je autogol postigao Okumus, kao i u 75. minutu, kada je novu asistenciju Tadića u gol pretvorio Džeko.