0

HAOS U KOPENHAGENU: Sedam golova, dva penala i crveni karton – Novi poraz za ‘Crvene đavole’! (VIDEO)

Objavljeno: 08.11.23 u 23:21

Nekoliko neverovatnih duela mogli smo da ispratimo večeras u okviru Lige šampiona.

Ekipa Mančester junajteda večeras je još jednom samo potvrdila koliko lako ume da se uzdrma, te pretrpi poraz od rivala koji je objektivno slabiji, kao što je to Kopenhagen. Rasmus Hojlund je sa dve pogotka u prvih pola sata igre doveo u trans navijače ‘Crvenih đavola’ i činilo se da će to biti njihovo več, ali je sve palo u vodu kada je Rašford dobio direktan crveni karton.

Do poluvremena Eljunusi i Goncalves bili su precizni, čime su poravnali rezultat. Vodila se rovovska bitka, a gosti iz Mančestera su ponovo poveli, ovog puta sa bele tačke preko Bruna Fernandeša. Čak ni tada, domaćin nije stao, krenuli su svim silama napred, što im se isplatilo prvo u 83. minutu preko Leragera, a potom i u 87. preko Barđija. Slavio je Kopenhagen sa 4:3.