0

NOVA BLAMAŽA MANČESTER JUNAJTEDA: Bajern ‘isčupao’ pobedu u Kopenhagenu! (VIDEO)

Objavljeno: 03.10.23 u 22:58

Veliko iznenađenje na ‘Teatru snova’.

Mančester junajted je večeras ugostio ekipu turskog Galatasaraja i tom prilikom samo još jednom potvrdio u koliko lošoj formi se nalazi. Naime, oni su pretrpeli poraz na svom terenu, rezultatom 2:3.

Poveli su ‘Crveni đavoli’ u 17. minutu kada je gol postigao Hojlund, da bi nekoliko minuta kasnije poravnao Zaha, nekadašnji igrač upravo Mančester junajteda.

Igrao se 67. minut kada je svojim drugim golom Hojlund ponovo doneo svom timu prednost, ali su gosti ponovo odmah odgovorili, ovog puta preko Akturoglua. Konačnih 2:3 postavio je Ikardi u 81. minutu utakmice.