0

OVAKO SE LUČIĆ POIGRAO SA ODBRANOM FENERA: Zvezdino dete potvrdilo pobedu, pehar u rukama crveno-belih! (VIDEO)

Objavljeno: 12.07.23 u 20:50

Sjajna asistencija Nikolića, a potom maestralna završnica telentovanog ofanzivca!

Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su Pari Kup u Sankt Peterburgu! Muzej srpskog šampiona biće bogatiji za još jedan trofej, a izabranici Baraka Bahara su do njega došli u velikom stilu.

Nakon trijumfa nad Zenitom i Nefčijem iz Bakua, savladan je i turski Fenerbahče sa ubedljivih 3:1.

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели HOTSPORT – SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs)

U prvom poluvreme mrežu turskog giganta zatresli su Piter Olajinka i Mirko Ivanić, da bi tačku na trijumf pri rezultatu 2:1 stavio u 82. minutu Vladimir Lučić.

Lazar Nikolić je poslao perfektnu dugu loptu u prostor, Vladimir Lučić je pobegao odbrani Fenera, a zatim u stilu najboljih napadača rutinski postigao pogodak za 3:1. Potvrdio je još jednom mladi ofanzivac da spada u grupu igrača koja ima ‘vic’ u nogama.