0

ZAMBIJA RAZBILA OBALU SLONOVAČE, KANGVA ZATRESAO MREŽU: Vezista upoznao novog napadača Crvene zvezde! (VIDEO)

Objavljeno: 17.06.23 u 23:22

Ubedljiva pobeda domaće selekcije!

U pretposlednjem kolu kvalifikacija za plasman na Afrički kup nacija Zambija je ugostila Obalu Slonovače. Blistavo izdanje domaće selekcije i ubedljiva pobeda od 3:0 bili su razlog za radost svih prisutnih na stadionu.

Domaći su poveli u 31. minutu autogolom Serža Orijeaa, da bi Patson Daka u 48. minutu povisio na 2:0.

Konačan rezultat postavio je vezista Crvene zvezde, Kings Kangva, koji se u strelce upisao u 55. minutu kada je odlično ispratio akciju i loptu poslao u mrežu.

Kangva je zamenjen u sudijskoj nadoknadi, a imao je priliku da upozna i novog napadača srpskog šampiona, Žan Filipa Krasao, koji je odigrao 62. minutu za gostujući tim.