0
ATP

CEO SVET SE DIVI NOVAKOVIM MAJSTORIJAMA: Srbin osvojio jedan od najlepših poena sezone! (VIDEO)

Objavljeno: 09.06.23 u 16:11

Fantastični potezi srpskog asa!

‘Treći reket sveta’, Novak Đoković, vodi veliku bitku u polufinalnom susretu Rolan Garosa protiv Karlosa Alkaraza. Posle 57 minuta nadigravanja i nadmudrivanja Đoković je osvojio prvi set rezultatom 6:3.

Snažan vetar konstantno smeta akterima, pogotovo Noletu koji ima sočiva u očima. Ipak, ni vremenske neprilike ne sprečavaju dvojicu majstora da igraju vrhunski tenis.

U uvodnim trenucima prvog seta viđen je jedan od najlepših poena ove sezone, koji je na kraju osvojio srpski as.