2

NAPREDAK SLAVIO U LAZAREVCU: Derbi lidera plej-auta pripao Kruševljanima!

Objavljeno: 14.05.23 u 21:40

Oni su obezbedili učešće u Superligi i naredne sezone

Fudbaleri Kolubare i Napretka su u Lazarevcu odigrali meč 35. kola Mozzart Bet Superlige Srbije u okviru plej-auta, a konačan rezultat bio je 2:1.

Gosti iz Kruševca su nešto bolje otvorili meč sa jasnom ambicijom da ostvare pobedu i odnesu kući nova tri boda.

Ta incijativa se isplatila u 18. minutu kada je Bojan Čečarić doneo prednost Napretku koji je do tog momenta bio bolji tim.

To je motivisalo Kolubaru da uzvrati udarac i do izjednačenja su došli u nadoknadi prvog poluvremena kada je nakon skrivljenog penala sa bele tačke bio siguran Uroš Đuranović.

U nastavku meča smo videli odlučniju igru gostiju, pa je na kraju pogodak Bojana Matića iz penala u 80. minutu odlučio da će Napredak upisati nova tri boda.