0

BAJERN SVOJE PRILIKE NE PROPUŠTA: Pobeda nad Hertom za povratak na lidersku poziciju Bundeslige! (VIDEO)

Objavljeno: 30.04.23 u 18:25

Sigurna pobeda!

Nakon što je pre dva dana ekipa Borusije Dortmund remizirala sa Bohumom (1:1) postalo je jasno da Bajern ekspresno može da se vrati na vrh Bundeslige, nakon što su u prošlom kolu izgubili to mesto.

Nisu svoju šansu propustili Bavarci te su danas na Alijanc Areni u okviru 30. kola nemačkog šampionata slavili protiv Herte – 2:0.

Nije išlo sve tako glatko za momke Tomasa Tuhela, a klub iz Berlina stojički se nosio sa aktuelnim šampionom Nemačke.

Međutim odbrana gostiju popustila je u 69. minutu, a Serž Gnabri je iskoristio šansu da dovede svoj tim u vođstvo.

Nakon toga sve je išlo lakše za Bajern, a potvrda pobede došla je u 79. minutu nakon što je Kingsli Koman zatresao mrežu.