0

MAJNC IZNENADIO BAJERN: Bavarci na korak od silaska sa prve pozicije – Borusija se pita! (VIDEO)

Objavljeno: 22.04.23 u 19:42

Sve zavisi od Dortmunda.

Fudbaleri Bajerna iz Minhena doživeli su pravi šok u 29. kolu Bundeslige, jer ih je na svom stadionu savladao Majnc sa 3:1. Ovaj poraz, Bavarce bi u slučaju trijumfa Borusije iz Dormtunda nad Ajntrahtom, koja već vodi sa 3:0, poslao na drugu poziciju.

Sam početak meča, nije slutio na ovakav rasplet, jer je Bajernu prvo poništen pogodak u 16. minutu zbog ofsajda, dok su već 13 minuta kasnije poveli sa 0:1. Strelac je bio Mane posle asistencije Kansela, pa je to bio i rezultat na poluvremenu.

Iako su gosti dominirali što se tiče poseda lopte, domaći za samo 8 minuta stižu do preokreta. Prvo je Ažor u 65. minutu izjednačio, dok je u 73. vođstvo Majncu doneo bareiro.

Konačan rezultat, postavlja Aron Martin posle 6 minuta, za 3:1 i četvrti poraz Bajerna ove godine.

Bajern je i dalje prvi na tabeli Bundeslige sa 59 bodova, ali će u slučaju trijumfa Borusije nad Ajntrahtom, pasti na drugu poziciju.