0

MILER VERUJE U PROLAZ PROTIV SITIJA: ‘Imamo šanse da se plasiramo u polufinale LŠ!’

Objavljeno: 19.04.23 u 19:25

Nemac optimističan.

Fudbaleri minhenskog Bajerna dočekuju Mančester siti u revanš duelu četvrtfinala Lige šampiona večeras od 21 čas. U prvoj utakmici izabranici Pepa Gvardiola su slavili na svom stadiona sa ubedljivih 3:0. Fudbaler ’BavaracaTomas Miler izjavio je da imaju šansu i da moraju dobro da počnu meč i da postignu makar jedan gol u prvom poluvremenu.

-Verujem da još imamo šanse da se plasiramo u polufinale LŠ. Moramo dobro da počnemo meč, možda da postignemo makar jedan gol u prvom poluvremenu. Ne moramo posle prvih 10 minuta da vodimo 3:0, ali moramo da damo makar jedan gol u prvom poluvremenu. – započeo je.

Dodao je da ako postignu drugi gol do 80. minuta, a ne prime nijedan, sve je moguće.

– Ako postignemo drugi gol do 80. minuta, a ne primimo nijedan, imaćemo još 15 minuta. Verujem da je sve moguće. – zaključio je Miler.