0

INTER NA KORAK OD POLUFINALA: Haland promašio penal i sačuvao Bajern u životu! (VIDEO)

Objavljeno: 19.04.23 u 21:53

Nemcima potrebno čudo u drugom poluvremenu!

Tačno u 21 čas, u Minhenu i Milanu, počele su dve preostale revanš utakmice četvrtfinala najprestižnijeg fudbalskog takmičenja na Starom kontinetu.

Fudbaleri minhenskog Bajerna, pod vođstvom Tomasa Tuhela, dočekali su Mančester Siti. Bavarci pred sobom imaju izuzetno težak zadatak, jer jure zaostatak od 3:0 sa ‘Etihada‘. Posle 45 minuta nadmetanja nema pogodaka u Nemačkoj.

Inter je na korak od plasmana u polufinale. Neroazuri će tako postati drugi italijanski tim, jer je to dan ranije pošlo za rukom njihovom gradskom rivalu, Milanu.

Posle trijumfa od 0:2 u Lisabonu, u Milanu na semaforu piše 1:1 na poluvremenu.

Jedini gol domaćih viđen je u 14. minutu, kada je na asistenciju Lautara Martineza mrežu portugalskog velikana zatresao Nikolo Barela.

Benfika je izjednačila u 38. minutu, a pogodak je delo Aursnesa.