1

SNEG SPREČIO DOBAR FUDBAL U KRUŠEVCU: Napredak i Mladost iz Lučana odigrali bez golova!

Objavljeno: 04.04.23 u 20:40

Uslovi su bili izuzetno loši za ovaj period godine

U prvom susretu 29. kola Mozzart Bet Superlige u Kruševcu su fudbaleri Napretka i Mladosti iz Lučani odigrali nerešeno 0:0.

Sam meč je igran u veoma teškim uslovima s obzirom da je na terenu bilo dosta snega što je kvarilo igru oba tima.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

I jedni i drugi su imali svoje šanse, Napredak je imao inicijativu, više šuteva ka golu (10:2), ali tek jednu zreliju priliku, preko Bastajića.

Gosti su već u drugom minutu preko Ješića mogli do gola, istakao se dobrom odbranom golman Napretka Nikola Petrić.

On je spasao svoj tim i u 78. minutu posle velike šanse gostiju, kada je čudesnom intervencijom odbranio udarac Marka Mirića sa svega pet metara.