0

VELŠANI IZNENADILI HRVATE: Podela bodova u Splitu! (VIDEO)

Objavljeno: 25.03.23 u 23:26

‘Vatreni’ ispustili pobedu.

Reprezentacija Hrvatske je na ’Poljudu’ u Splitu dočekala Vels u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. godine u Nemačkoj i remizirala rezultatom 1:1. Domaći su poveli golom Andreja Kramarića u 28. minutu, koji je poranašao prostor za udarac na ivici šesnaesterca i njegov šut je zavšrio nisko uz desnu stativu.

Izabranici Zlatka Dalića su uglavnom imali posed i činilo se da će zabeležiti uspešan start u kavlifikacijama, ali je Nejtan Brudhed u trećem minutu nadoknade srušio nade Hrvatima i na kraju rezutlat je bio 1:1.

U drugom meču u ovoj grupi, Turci su savladali Jermeniju rezultatom 2:1, dok su Litvanci bili slobodni. Hrvatska u narednom kolu gostuje u Turskoj, dok Velšani dočekuju Litvaniju.