0

TADIĆ POGODIO ZA PREOKRET AJAKSA: Srpski fudbaler postigao gol koji će možda odlučiti u borbi za titulu! (VIDEO)

Objavljeno: 19.03.23 u 15:45

Ajaks vodi na poluvremenu a najzaslužniji za to je Dušan Tadić

Fudbaleri Ajaksa i Fejenorda u ovom trenutku igraju meč 26. kola holandske Eredivizije. Ajaks vodi na poluvremenu 2:1 a strelac gola koji je doneo preokret, bio je kapiten Srbije, Dušan Tadić.

Ovaj meč je veoma bitan u borbi za titulu, s obzirom da je Fejenord na prvom mestu sa 3 boda više u odnosu na Ajaks, koji bi pobedom izbio na čelo tabele.

Gosti su odmah šokirali aktuelnog šampiona a strelac je bio Santijago Himenez u 5. minutu. Prednost nije dugo trajala, pošto je u 17. minutu izjednačio Edson Alvarez.

Igrao se 37. minut kada je na scenu stupio Dušan Tadić. On je sjajno ispratio akciju svog tima i na kraju matirao golmana Fejenorda, za oduševljenje na „Johan Krojf Areni„.