0

MINIMALAC KRUŠEVLJENA DOVOLJAN ZA MESTO MEĐU OSAM NAJBOLJIH: Napredak bolji od Spartaka u Subotici!

Objavljeno: 15.03.23 u 21:58

Veliki uspeh za sastav trenera Perišića!

Fudbaleri Spartaka iz Subotice ugostili su na ekipu Napretka. Gosti iz Kruševca uspeli su da iznenade i izbore mesto među osam najboljih timova u Kupu Srbije.

Kruševljani su na severu naše zemlje slavili sa minimalnih 0:1. Pobedonosni pogodak delo je Marka Šarića u 38. minutu susreta.

Situacija se zakomplikovala u finišu meča, kada je drugi žuti, odnosno crveni karton, dobio član Napretka – Ognjen Mršić. Domaćin nije uspeo da iskoristi brojčanu prednost od 86. minuta.

Tokom dana mesto u četvrtfinalu izborila je Crvena zvezda koja je savladala Radnički u Sremskoj Mitrovici sa 1:3, kao i Čukarički koji je u Gornjem Milanovcu rutinski slavio protiv Metalca rezultatom 0:2.

Plasman među najboljih osam ranije su već obezbedili Radnik Surdulica, TSC Bačka Topola, Radnički Niš, Novi Pazar i Vojvodina.