0

AUGZBURG NAUČIO LEKCIJU: Nikada ne treba dati Bajernu gol prvi, u suprotnom pukne petarda! (VIDEO)

Objavljeno: 11.03.23 u 17:55

Rutinska pobeda Bavaraca!

Minhenski Bajern ubedljivo je savladao Augzburg u 24. kolu Bundeslige – 5:3.

Bila je to utakmica puna golova, a prvi su mrežu tresli gosti. Poveli su nakon samo dva minuta golom Beriše.

Međutim, do kraja prvog poluvremena bilo je 4:1 za Bajern. Kanselo je u 15. minutu doneo izjednačenje na asistenciju Sanea, da bi potom Benžaman Pavar u 19. i 35. minutu doneo preokret i prednost od 3:1

Do kraja prvog poluvremena Liroj Sane je pogodio mrežu gostiju za ubedljivih 4:1.

U drugom delu igre na 4:2, smanjio je Beriša iz penala u 60. minutu. Petarda je pukla u 75. minutu nakon što je Alfonso Dejvis zatresao mrežu gostiju.

Konačnih 5:3 postavio je Kardona u nadoknadi vremena.