0

VEST HEM NA KORAK DO ČETVRTFINALA LIGE KONFERENCIJA: Englezi rešili pitanje pobednika posle 45 minuta! (VIDEO)

Objavljeno: 09.03.23 u 21:57

Antonio dvostruki strelac.

Izabranici Dejvida Mojesa slavili su protiv AEKa iz Lamake 2:0 u prvoj utakmici osimne finala Lige Konferencija. Englezi su došli do pogotka krajem prvog poluvremena golom Majkla Antonia koji je glavom zatresao mrežu domaćina. Nakon par munuta isti igrač postiže još jedan pogodak za ,,Čekićare’’ na asistenciju Deklana Rajsa.

Nica je u gostima bila bolja od Šerifa minimalnim rezultatom 1:0, a pogodak je postigao mladi Ajubi Amraui. Bio je to snažan udarac sa distance i prelep gol.

Andreleht i Viljareal su remizirali 1:1(0:1) na stadionu Briselu. ,,Žuta podmornica’’ je povela pogotkom Manua Triguerosa, ali Belgijanci su u nastavku uspeli da postignu pogotak, a strelac je bio Andres Drejer.