0

SRBI ASISTENCIJAMA OBELEŽILI POLUVREME VELIKOG DERBIJA: Sudar titana iz Torina u znaku reprezentativaca Srbije! (VIDEO)

Objavljeno: 28.02.23 u 21:59

Prava goleada na ‘Alianc’ stadionu!

U okviru 24. kola nacionalnog prvenstva Italije fudbaleri Juventusa ugostili su najvećeg gradskog rivala, ekipu Torina. Sudar Stare dame i popularnih Bikova uvek privuče veliku pažnju, kako tamošnje, tako i evropske javnosti.

Posle više od 50 minuta borbe rezultat je 2:2, a sva četiri pogotka viđena su u prvom poluvremenu.

Na terenu su od starta meča viđena čak četiri reprezentativca Srbije, dok jedan šansu čeka sa klupe. Boje Juventusa brane Dušan Vlahović i Filip Kostić, starteri u Torinu su Vanja Milinković-Savić i Ivan Ilić, dok se među rezervama nalazi Nemanja Radonjić.

Prvi deo igre asistencijama su obeležili Kostić na jednoj, a Ilić na drugoj strani.

Gosti su do vođstva došli već u 2. minutu, kada je Karamoh zatresao mrežu crno-belih.

Juventus je uzvratio u 16. minutu, pošto je Huan Kvadrado sjajno šutirao posle odličnog centaršuta Filipa Kostića.

Torino se nije predao, pa je na semaforu u 43. minutu pisalo 1:2. Sanabrija se upisao u strelce, dok je asistencija delo mladog Ivana Ilića.

U sudijskoj nadoknadi vremena Danilo je poravnao na 2:2.

Videćemo da li će neko od naših reprezentativaca uspeti da se upiše u strelce i možda reši pitanje pobednika do kraja velikog derbija.