0
Domaći fudbal

Danilo Nikolic sudija sudjenje referee Cukaricki - Kolubara, Superliga Srbije Beograd, Srbija, 24.2.2023. foto: © 2023 Pedja Milosavljevic / STARSPORT

LAZAREVČANI BESNI NA SUDIJE NAKON PORAZA OD ČUKE: „Izvršena je mračna režija da se Kolubara ošteti!“ (VIDEO)

Objavljeno: 25.02.23 u 08:18

Poslali su oštru poruku.

Fudbaleri Kolubare poraženi su na gostovanju Čukaričkom u 23. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije rezultatom 3:0. Odmah nakon meča, Lazarevčani su se oglasili saopštenjem, očigledno besni na suđenje, za koje kažu da je bilo u režiji da se ošteti njihov tim.

Detalj zbog kog su se žalili, dogodio se u 38. minutu, kada je Simović dobio crveni karton zbog prekršaja, koji prema njihovim rečima, nije ni postojao, a odredio je dalji tok meča.

Saopštenje prenosimo u celosti:

Pobede i porazi su sastavni deo sporta pa i fudbala. Nekada pobediš, a da nisi ni zaslužio ili budeš poražen, a da si na terenu bio bolji. Mi čestitamo našim sportskim prijateljima iz Čukaričkog, ali gorak utisak na sve u našem klubu ostavila su dešavanja na stadionu Čukaričkog. Prosto, moramo glasno i jasno da se upitamo: da li mi nekome nešto dugujemo? Da li, možda, nekome smetamo? Na kraju, glasno postavljamo i pitanje: Da li se to na fudbalske terene Srbije vraćaju “pravila” u kojem caruju mračne sile, u kojima glavne uloge imaju kuvari lošeg ukusa, da li su režiseri, za temu izabrali baš Kolubaru?

Fudbalski klub Kolubara iza sebe ima 104 godine postojanja. Ima dušu, karakter. I kad se pobedjuje i kad se gubi. Ali, imamo i stav: nećemo da ćutimo kada nam otimate. Naše i samo naše!

Večeras je na Banovom brdu izvršena loša, mračna režija da se Kolubara ošteti. Perfidno sudjenje u kojem nam je isključen jedan od najboljih igrača i to zbog starta koji se nije ni koji se nije ni dogodio?! Nekoliko daleko vidljivijih prekršaja nad našim igračima, loši glumci po scenariju očajnih režisera nisu hteli da vide… Perfidno, kvarno, bezobrazno… Zašto? A, gle čuda, tokom sezone u našu korist dosudjen je samo jedan penal?! Kada je naš klub u pitanju, toliko je sve “čisto” da ni VAR sistem izlazi iz upotrebe. Ostajemo zabrinuti kada se Pankov “naslonio” na Milojevića, zašto VAR nije reagovao, zašto i kod navodnog faula nije bilo reakcije iz sobe kada je Simović poslat u svlačionicu…

Nastavljamo hrabro i dostojanstveno ka svojim ciljevima. Poštujemo sve, ali hoćemo da i nas poštuju,a ne da nam otimaju teško zaradjeno.

Uvažena fudbalska gospodo,

Kolubara neće ulogu u mračnom fudbalskom filmu. Takav film nećemo ni da gledamo. Ako je moguće – saopštili su iz FK Kolubara.

7
0

0 Komentara

Ostavi komentar

Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.

Unesite pojam i stisnite enter