0

NOVI ŠOK ZA SAMPDORIJU: Tim Dejana Stankovića ponovo u finišu utakmice prosuo bodove! (VIDEO)

Objavljeno: 18.02.23 u 17:40

Neverovatno!

Ekipa Sampdorije poražena je od Bolonje na svom terenu, 2:1, u okviru 23. runde italijanske Serije A.

Po treći put u relativno kratkom vremenskom periodu ekipa Dejana Stankovića gubi dragocene bodove u poslednjim minutima meča.

Bolonja je povela u 27. minutu preko Sorijana, a sa minimalnim vođstvom gostiju otišlo se na odmor.

Sredinom drugog poluvremena fudbaleri Sampdorije dobijaju penal, a Sabiri preuzima odgovornost i pogađa za 1:1.

Samo tri minuta kasnije, u 71. minutu, sudija Irati je dosudio još jedan jedanaesterac za domaće, međutim Sabiri u tom pokušaju nije bio uspešan.

Potom – hladan tuš. Igrao se 90. minut kada je Rikardo Orsolini zatresao mrežu Sampdorije i tako doneo svojoj ekipi važna tri boda, a Stankovića i njegov tim ostavio praznih ruku.

Zvuči neverovatno, ali ovo je treći put u poslednjih pet utakmica da ekipa Sampdorije prima golove u poslednjim trenucima meča i tako sebi izbija dragocene bodove.

Udineze je do pobede u Đenovi došao golom u 88. minutu. Monca je do boda protiv Sampdorije došla golom iz penala – u devetom minutu nadoknade, a danas je u 90. minutu mrežu zatresla Bolonja.