0

PALA ŠESTICA U VOLFSBURGU: Bajern razmontirao domaćina u pravoj goleadi! (VIDEO)

Objavljeno: 05.02.23 u 20:50

Odlična utakmica za izabranike Julijana Nagelsmana

Fudbaleri Bajerna iz Minhena upisali su novu pobedu na gostovanju ekipi Volfsburga u okviru 19. kola nemačke Bundeslige, a konačan rezultat bio je 2:4.

Sve je počelo golom Kinslija Komana u 9. minutu, a isti je igrač samo pet minuta kasnije povisio na 2:0 uz asistenciju Žoaa Kansela, sjajnog pojačanja na bekovskoj poziciji iz Mančester sitija.

Gosti su domaće maltene dokrajčili golom Tomasa Milera u 19. minutu, a prvencem Poljaka Kaminskog Volfsburg u 44. minutu dolazi do utešnog gola.

Igrao se 54. minutu kada je Jozua Kimih isključen zbog drugog žutog kartona, ali i sa igračem manje Bajern dolazi do gola u 73. minutu, kada je Musijala zatresao mrežu domaćina.

Na novi gol čekalo se osam minuta, pošto je Svanberg u 81. minutu pogodio za konačnih 2:4.