0

JOŠ JEDAN REMI ZA PARTIZAN: Natho ‘pocrveneo’ – Mreže mirovale!

Objavljeno: 23.01.23 u 17:17

Još jedan remi za Partizanu Beleku.

Partizan je rano jutros odigrao prijateljski susret sa ekipom TSC-a, a konačan rezultat bio je 1:1. U cilju uigravanja, danas je zakazana još jedna provera, a izabranici Gordana Petrića sastali su se sa ekipom Austrije Beč.

Tokom prvih 45 minuta mreže su mirovale i nije bilo pogodaka. Petrić je od samog starta izveo izuzetno ofanzivnu ekipu u sastavu:

Popović, Šehović, Marković, Ilić, Filipović, Traore, Lutovac, Natho, Jović, Gomeś, Baždar.

Iako je bilo nekoliko dosta izglednih prilika, prisutni su bili uskraćeni za pogotke, kojih nije bilo. Igrao se 73. minut kada je izraelski internacionalac Bibras Natho dobio crveni karton. Meč je okončan bez pogodak i pobednika.