0

MOŽE MANČESTER I BEZ RONALDA: Rašford pogodio za pobedu nad Vulfsima, jedan gol mu je i poništen! (VIDEO)

Objavljeno: 31.12.22 u 15:37

Drugi trijumf od nastavka prvenstva.

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Vulverhemtpon u gostima, rezultatom 0:1 u 18. kolu Premiejr lige, a jedini pogodak postigao je Markus Rašford. Bila je ovo treća utakmica od završetka Svetskog prvenstva, druga u Premijer ligi i nova 3 boda za Junajted.

Sve se odigralo u 76. minutu, kada je nakon nekoliko dodavanja, Junajted ozbiljno zapretio. Nakon duplog pasa, Rašford se dobro snašao između nekoliko igrala domaćih i postigao, ispostaviće se pogodak koji je odlučio ishod ovog susreta.

Postigao je Rašfrod još jedan gol, ovog puta u 84. minutu, ali je on na kraju poništen zbog igranja rukom. Pokušao je Vulverhempton da dođe do izjednačenja u završnici utakmice, ali su gosti uspeli da se odbrane i tako zasluženo trijumfuju.