0

(POLUVREME)“BOXING DAY“ NAM UVEK GARANTUJE GOLOVE: Mitrović upisao asistenciju – potop Lestera! (VIDEO)

Objavljeno: 26.12.22 u 16:51

Premijer liga se vratila!

Najjači evropski klupski fudbal se vratio. Ni manje ni više nego čuvenim „Boxing day“ u Premijer ligi.

Brentford i Totenhem su nešto ranije podelili bodove – 2:2.

Sa druge strane, trenutno su u toku četiri utakmice.

Fulam vodi protiv Kristal Palasa u gostima golom Rida u 31. minutu i od 34. ima igrača više. Asistent kod pogotka gostiju bio je srpski napadač, Aleksandar Mitrović.

Centrirao je popularni Mitrogol i tačno „u trepavicu“ pogodio svog saigrača koji je rutinski realizovao veliku priliku.

Njukasl je u prvom poluvremenu potpuno nadigrao ekipu Lestera na njihovom stadionu – 3:0. Golove su postizali – Vud, Almiron i Žoelinton.