0
Katar 2022

POGLEDAJTE TRENUTAK KADA SE POVREDIO GOLMAN IRANA: Zbog sudara sa saigračem je morao da napusti teren! (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 21.11.22 u 16:23

Nije mogao da nastavi meč.

Fudbaleri Engleske ubedljivo su savladali Iran u svom prvom meču na Svetskom prvenstvu u Kataru. Rezultat je bio 6:2, a izveštaj kao i golove, možete pogledati OVDE.

Ovaj duel, obeležila je i povreda prvog golmana Irana Beiranvanda u 8. minutu. nakon centaršuta Harija Kejna, golman Irana je želeo da izboksuje loptu, a na tom putu se našao defanzivac Irana, pa je usledio direktan sudar.

Ubrzo, nakon snimka, dobili smo i fotografiju ovog sudara. Čuvar mreže Irana, ubrzo je ipak morao da napusti teren i tako završi meč već u prvom delu prvog poluvremena. Zbog svega ovoga, sudija je bio primoran da prvo poluvreme produži za čak 14 minuta.