0
Katar 2022

PADA U VODU REČ O NAMEŠTANJU: Ekvador zgazio domaćina u prvom poluvremenu! (VIDEO)

Objavljeno: 20.11.22 u 17:52

Gotovo je prvo poluvreme prvog meča Mundijala u Kataru, a Ekvador protiv domaćina vodi rezultatom 2:0.

Za sada junak i čovek čije će ime biti upamćeno kao strelac prvog gola na Mundijalu 2022. godine je Ener Valensija. On je bio prvo strelac poništenog gola u 3. minutu, kada je VAR soba reagovala zbog ofsajda. Nad njim je bio i načinjen jedanaesterac u 15. minutu, a on je i preuzeo odgovornost i izveo isti, odnosno postigao prvi pogodak na ovom Mundijalu. Drugi pogodak smo videli u 31. minutu, a na sjajan centaršut Presijada, još bolje je reagovao ponovo Ener Valensija i postavio konačan rezultat prvog dela igre.

Pored dva pogotka, Ekvador je bio bolji rival i stalno stvarao šanse tokom prvog dela igre i po svemu sudeći, ukoliko se ne desi čudo u drugom poluvremenu, prvi put će domaćin biti poražen na otvaranju Mundijala.