0
Katar 2022

VALENSIJA POSTIGAO PRVI GOL U KATARU: Ekvador vodi protiv domaćina! (VIDEO)

Objavljeno: 20.11.22 u 17:28

Prvi pogodak na Mundijalu u Kataru postigao je Ener Valensija iz jedanaesterca u 16. minutu meča.

Bilo je suđeno da Valensija bude strelac prvog pogotka na Svetskom prvenstvu u Kataru, jer mu je prvo poništen pogodak u 3. da bi za samo manje od 15 minuta ponovo bio precizan, ovoga puta sa bele tačke. Pobio je tvrdnju da igrač nad kojim je načinjen penal ne treba da ga izvodi i što je najbitnije doneo prednost svojoj reprezentaciji, koja nije primila pogodak od marta ove godine i kvalifikacijama za SP protiv Argentine kada je bilo 1:1.

Gledaćemo zanimljiv duel, jer će se do kraja meča Katar boriti za tradiciju, odnosno da domaćin ne izgubi na otvaranju Mundijala, što se do sada desilo na svakom Svetskom prvenstvu.