0

PRIJATELJSKI MEČEVI ŠIROM SVETA: Crna Gora slavi neverovatnog Stefana Savića i penal u 98. minutu utakmice! (VIDEO)

Objavljeno: 17.11.22 u 20:09

Nekoliko vrlo zanimljivih duela odigrano je danas širom planete.

Reprezentativci Španije su odradili poslednji pripremni meč uoči starta Svetskog prvenstva. Njihov rival bila je selekcija Jordana, koja im je uprkos velikoj razlici u kvalitetu pružila više nego dostojan otpor. Slavila je ‘Crvena furija’ sa 1:3, a golove su postigli Fati, Gavi i Niko Vilijams. Počasni pogodak za domaćina postigao je Al Daradur u poslednjim momentima utakmice.

Crna Gora uspela je u 98. minutu sa bele tačke da dođe do izjednačenja protiv Slovačke. Vodili su gosti sa 0:2 golovima Kucke i Hancka.. Činilo se da domaćini ne mogu da ugroze rivala, ali je nadu izabranicima Mija Radulovića doneo Stefan Savić pogotkom u 76. minutu utakmice. Igrao se 98. minut, kada je veoma sigurno penal izveo Stefan Savić i svojim drugim pgotkom postavio konačan rezultat meča – 2:2.

Kanada je slavila protiv Japana 1:2, a svih 90 minuta na golu gostiju bio je Milan Borjan, kapiten Crvene zvezde.