0

ŠTA BI BILO DA JE MITAR IGRAO!?: Junajted nekako preživeo gostovanje Fulamu! (VIDEO)

Objavljeno: 13.11.22 u 19:47

Preživeše London.

Utakmicom između Fulama i Mančester Junajteda spuštena je zavesa na Premijer ligu pred dugu pauzu zbog Mundijala.

Slavili su Crveni đavoli sa 2:1 i to golom u 93. minutu.

Vrlo rano su gosti načeli odbranu Fulama. Bruno Fernandeš je ubacio loptu u kazneni prostor, a tamo ju je dočekao Kristijan Eriksen i rutinski pospremio u mrežu. Četrnaesti minut – 1:0.

U 61. minutu Fulam je stigao do izjednačenja. Nakon ubacivanja Toma Kirnija, loptu je u mrežu Junajteda poslao bivši igrač Crvenih đavolaDanijel Džejms.

I kada je izgledalo da će ekipe podeliti bodove ukazao se mladi Garančo. Igrao se treći minut nadokande kada je Argentinac nakon asistencije Eriksena ugurao loptu u gol i obezbedio navijačima Junajteda „miran“ san.

Podsećamo za Fulam nije igrao srpski fudbaler Aleksandar Mitrović, dok na drugoj strani nije bilo Kristijana Ronalda.