0

STANKOVIĆ POGUBIO SVE KONCE: Sampdorija izgubila kući, četvrti poraz u nizu! (VIDEO)

Objavljeno: 12.11.22 u 20:00

Fudbaleri Sampdorije su pre tri nedelje upisali prvi trijumf u prvenstvu, i generalno u sezoni, ali je šok-terapija pod Dejanom Stankovićem brzo propala, pa su tako nekadašnji finalisti Lige šampiona upisali četvrti vezani poraz, jer su izgubili od Lećea 0:2, pred svojim navijačima.

NAJNOVIJE VESTI IZ SERIJE A:

U nadoknadi vremena prvog poluvremena Lorenco Kolombo je doneo prednost svom timu i gurnuo domaće u režim panike, koji i pored svih napada u nastavku nisu uspeli da dođu do boda, a konačan rezultat je deset minuta pre kraja postavio Lamek Banda.

Leće se ovim trijumfom dodatno udaljio od zone ispadanja, pa su tako šanse za opstanak sve realnije, dok je jedina uteha Sampdoriji još gora Verona, koja ih deli od poslednjeg mesta.