0

NIKO NE MOŽE DA VERUJE ŠTA SE DEŠAVA: Jedan od najboljih napadača današnjice promašio neverovatnu šansu – dogodio se jedan veoma sporan detalj! (VIDEO)

Objavljeno: 01.11.22 u 22:12

Sumnjiva odluka sudije.

Fudbaleri Bajerna vode protiv Intera 1:0 u šestom kolu grupne faze LigBe šampiona. Obe ekipe obezbedile su nokaut fazu i pre meča, Bajern sa prvog, a Inter sa drugog mesta.

Ipak, nije to sprečilo ove dve ekipe da nam prikažu veoma sadržajno prvo poluvreme.

Bavarce je u prednost doveo u 32. minutu Benžaman Pavar.

Međutim, pre toga, dosta sreće je imao Bajern. Prvo je u devetom minutu sudija doneo jednu veoma diskutabilnu odluku, da ne dosudi penal za Inter iako se jasno vidi da je Mane igrao rukom u svom kaznenom prostoru. Procenite sami.

Nakon toga, jedan od najboljih napadača današnjice i igrač Intera, Lautaro Martinez, propisno se izblamirao u 27. minutu.

Dobio je fenomenalan pas u prostor, trebalo je samo da pospremi loptu u praznu mrežu, međutim Argentinac je prebacio čitav gol. Pogledajte kako je to izgledalo.